Golfi-4 G124 Multi-Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : Golfi-4 G124 Multi-Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

Ürün Kodu :

Kategori : TEKERLEKLİ SANDALYE VE YÜRÜME YARDIMCILARI

Alt Kategori : TEKERLEKLİ SANDALYELER


Golfi-4 G124 Multi-Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

Uzun süreli kullanımlarda kullanıcı rahatlığı göz önünde bulundurularak tasarlanmış hidrolik sırtlık kısmı 160° yatırılarak şezlong pozisyonu alabilmektedir.

Kullanıcının baş yapısına uygun ergonomiklikte pozisyonlandırılabilir başlığa sahiptir. Çıkarılabilir kolçaklar kullanıcının yatak, araba vb. alanlara transferini kolaylaştırır. Kolçak tasarımı, yemek masası ve okul sırası gibi öznelerin kullanımına uygunluk sağlar. Yemek masası her alanda kullanıcının beslenme ihtiyacının karşılanmasını kolaylaştırır. Çıkarılabilir ayaklıkları sayesinde asansör vb. dar alanlarda ekstra manevra kabiliyeti sağlar. Ayaklıklar kullanıcı konforu düşünülerek, bacaklarını ileri doğru uzatabilmesine olanak sağlamak için 90° kaldırılabilir olarak tasarlanmıştır. Ayaklık ve baldırlık kısımları kullanıcı boyuna göre ayarlanabilir özelliktedir. 200*50 PU ön tekerlekler yüzeyi bozuk alanlarda ve mazgallarda rahat sürüş sağlar. Katlanabilir gövde yapısı taşıma ve depolama kolaylığı sağlar.

Basamak atlatma çubuğu, el tutaçları ve birleşik refakatçi frenleri sayesinde refakatçi kullanımına uygundur. Eğimli alanlarda ve şezlong pozisyonunda kullanımı sırasında kullanıcının geriye düşmesini engelleyen anti-tipper tekere sahiptir. Kullanıcının tuvalet ihtiyacını karşılayabilmesi için lazımlık şeklinde oturma yeri ve koku önleyici kapaklı lazımlık kovasına sahiptir. Anti bakteriyel vinil döşeme, uzun süreli kullanımlarda bakteri oluşumunu engeller.